Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetem mellett lehetsé...

Orvosi egyetem mellett lehetséges az aktív sportolás?

Figyelt kérdés
Versenyszerűen szeretnék sportolni a jövőben,legalább heti öt edzésen részt kellene vennem(5x2-3 óra),ezt nem szeretném feladni.Lehetséges emellett elvégezni az orvosi egyetemet?Tapasztalatok esetleg?Köszönöm szépen előre is!
2010. máj. 25. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
hát hosszú távon szerintem nem lehet bírni
2010. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem versenyszerűen nem igazán. Még az óráiddal csak-csak összeegyezteted (úgy, hogy mondjuk amire nem muszáj nem jársz be), de mikor tanulsz?

Hobbi szinten persze lehet.

2010. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettőt külön-külön is alig lehet kibírni, együtt szerintem kimondottan lehetetlen.
2010. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Még valaki?Tapasztalat???
2010. máj. 26. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen tapasztalatra vagy kíváncsi? Én orvosis vagyok, még csak első éves, de most is azt mondom, hogy nem bírnék mellette aktívan sporttal foglalkozni. És nem is tudom elképzelni, hogy vki normálisan csinálja az egyetemet aktív sportolás mellett. Persze hobbi szinten oké.

És nem az első év a legnehezebb...

2010. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A tapasztalatot úgy értettem,hogy van-e valaki aki esetleg hasonló cipőben jár,vagy van-e erre példa az orvosi egyetemen.

De én is attól félek,hogy nem lehet majd összeegyeztetni a kettőt.

2010. máj. 31. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!