Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem lenne feltetel, nem...

Ha nem lenne feltetel, nem lenne penz es nem szamitana a tanulmanyi atlag, minek tanulnal tovabb?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel van egy erettsegid, milliardos vagy es annak tanulhatsz, aminek akarsz. Mi lenne az?

2017. júl. 30. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
gyógyszerész :)
2017. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Elvégezném az orvosit, aminek a felvételijéről anno hazajöttem, mert ott közölték, hogy hála Bokrosnak, biztosan lesz valamennyi tandíj, csak nem tudni, mennyi...
2017. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Én azt választanám újra, amit jelenleg is tanulok (orvosi.)

Esetleg, mert érdekes, egy régészetet elvégeznék még utána, ha fennállnának a kérdésben említett feltételek. :)

2017. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Könyvelő
2017. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fizikusnak. Az egészben az a legjobb, hogy most érettségiztem és fel is vettek szóval teljesült egy álmom.
2017. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy/alkalmazott közgáz. Mindig érdekelt a gazdaság, politika, hírek úgyhogy elvégezném akkor is ha nem számítana a pénz.
2017. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi, és engem is most vettek fel, szerencsére. :) Mivel az állami támogatott szakon nem horribilis a ponthatár, és a tanulmányi eredményeim jók, nem kellett lemondanom az álmomról, és nyári munka után a tanévkezdésre is van pénzem. Azt tudnám elképzelni, hogy utána elvégeznék még valamit just for fun, ha milliárdos vagyok és úgy ráérek, mondjuk közgazdaságot, jogot, magyart, vagy valamilyen nyelvi vagy TTK-s szakot.
2017. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Garpe ***** válasza:
100%

Itt nincs rossz válasz, hiszen arról szól, hogy mit csinálnál szíved szerint.


Én szeretem az embereket és nagyon érdekelnek, így ugyanígy (ahoyg most) pszichológiát tanulnék, aztán visszatérnék az első szakomhoz és filozófiát valamint vallástudományt (NEM azonos a teológiával keress rá a Google-n ha nem tudod mi ez) tanulnék, esetleg elkacsintgatnék az elméleti nyelvészet, a szociológia és a biológia irányába. Mert engem ezek érdekelnek a legjobban és ezek tanulására szívesen feltenném az életem :)

2017. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Magyar Képzőművészeti Egyetem - festőművész szak, vagy MOME.
2017. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Zeneakadémián tanulnék klasszikus éneket, és mellette párhuzamosan zongorát, valamint előtte vagy utána okj-n tanulnék rendezvényszervezést és lakberendezést.


(orvosira vettek fel engem is amúgy, és ezzel is bőven elégedett vagyok :D)

2017. júl. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!