Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mostanság elég zűrös a suli...

Rékaa17 kérdése:

Mostanság elég zűrös a suli számomra, hogy tudnék magántanuló lenni? A tanulmányi eredményeim kivállóak, csak későn érek haza fáradt vagyok és ilyenkor tanulni sincs kedvem.

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon kiválóak a tanulmányi eredményeid, ha a kiváló szót sem tudod helyesen leírni.


Mindenesetre ha az iskola maga a zűrös, és nem pedig az életed vagy te magad, akkor nem lehetsz magántanuló. Az, hogy lefáraszt a suli vagy a sulin kívüli programjaid (miért érsz haza későn? ez nem derül ki) még nem elég nyomós érv a magántanulói státuszhoz. Mások azért lesznek magántanulók, mert mondjuk élsportolók (és sokat járnak edzeni meg versenyekre), vagy valamilyen betegeskedés miatt sokszor járnak kórházban, kezelésen, vagy esetleg mentális problémáik vannak (szorongás, depresszió, stb.).

2017. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze könnyű leszólni.Na de lényegtelen. Az iskola vagy 1 órára van tőlünk.Minden reggel 5 órakor kelni nem valami kellemes.
2017. márc. 13. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a hiszti tárgya, akkor nem tudlak sajnálni. Én budapesti vagyok, budapesti iskolába jártam, mégis utaztam 50-60 percet, hogy beérjek, ugyanez délután, nem haltam bele. Sőt, volt több olyan osztálytársam, aki környező településről járt be, és simán utazott másfél órát vagy még többet minden nap, kétszer. A korán kelés pedig ne legyen probléma, le kell feküdni este időben. Én a nyarat végigmelóztam úgy, hogy minden nap fél 5-kor kellett kelnem, majd bementem a munkahelyre, ahol lenyomtam 10 órát talpon. Választhattam volna másik melót is, de ezzel semmi probléma nem volt, simán lehetett így csinálni.


Ha nem bírod a korán kelést meg az ingázást, keress kollégiumot! Erre a magántanulóság nem megoldás.

2017. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Èn reggel 7-töl este 7-ig vagyok :( Hogy ne lennèk fáradt
2017. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!