Debreceni Egyetem neptun?

Figyelt kérdés

- Unipass kártyát meddig kell készíteni?

-Fotós által készített kép jó?

- Elegáns ruha kell vagy utcai is jó?

- Meddig lehet regisztrálni a neptunon?



2017. aug. 1. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőéveseknek hivatalosan augusztus 4-ig meg kell igényelniük a kártyát, de ennek igazából annyi a jelentősége, hogy így már gólyatáborban át tudod venni. Ha később igényelsz, akkor se történik semmi, csak többet kell majd várnod rá.

A lényeg, hogy jó minőségű igazolványkép legyen, amin szemből látszik az arcod, és fehér, de legalábbis elég világos a háttér. Nyilván ha ennek megfelel, mindegy hogy ki készítette. Nem kell elegáns ruha.

Nem hiszem, hogy lenne határideje a regisztrációnak, de azért érdemes minél hamarabb. Ott még majd meg kell adnod bizonyos adatokat (pl. bankszámlaszám), diákigazolványt kell igényelned, át kell állítanod aktívra a félévedet, stb. Legkésőbb tantárgyfelvétel előtt regisztrálnod kell, mert azt csak ott tudod megtenni. Ennek még nincs meg a pontos ideje, majd kapsz róla e-mailt. (Elvileg. Én tavaly vagy egy héttel később kaptam meg az e-mailt, mint ahogy elkezdődött...)

2017. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) A héten megcsinálom :)
2017. aug. 1. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy megmaradt tabló képem van ezen a kártyán és teljesen jónak bizonyul 3 éve :D.
2017. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!