Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A magyar felsőoktatásban mik...

A magyar felsőoktatásban mik számítanak "büfé" szaknak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Mindent, amivel jó eséllyel nem fogsz tudni elhelyezkedni itthon, úgyhogy elég a mekdönci menüt megtanulni, átveszed a diplomád, sapka fel, kötény fel, mosoly fel, aztán kérdezed, hogy adhatod-e nagy kólával.
2017. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Például ismerek egy szociológia szakon végzettet, aki valójában nem talált diplomás állást eddig. Ledöbbentem mikor azt hallottam róla hogy egy intézetben mentálisan sérült gyerekeket fürdet. Szerintem egy ápolónői szakmunkásképző bőven elég lenne arra a feladatra.
2017. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb bölcsészszak, kivéve nyelvszakok, szociológia, szabadbölcsészet, klasszika-filológia, közösségszervező, turizmus-vendéglátás, kommunikáció és médiatudomány
2017. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Látod? Valamelyik magát túl nagyra tartó BTK-s máris lepontoz minket, mert nem retek szakra járunk. Sebaj, koma, majd az élettől visszakapod! :D
2017. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!