Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A magyar-szak büfé szaknak...

A magyar-szak büfé szaknak számít?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
szerintem igen.
2009. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attol fugg, mit nevezunk bufeszaknak, ebbol adodhatnak felreertesek, mindenki mast ert alatta. Nekem az a bufeszak, amivel kesobb problemas lesz az elhelyezkedes, de bufebe arusnak meg mehetsz vele. :-)


Szoval, ilyen szempontbol sajnos a magyar szak is bufeszak, hiszen magyar szakos tanarokbol Dunat rekeszthetunk, az irodalomtorteneszekre es egyebekre meg vajmi keves az igeny. Raadasul kulfoldon is nehez elhelyezkedni magyar szakos diplomaval, mert ezt a nyelvet igen kevesen beszelik rajtunk kivul.


Egyebkent en is magyar szakra fogok jelentkezni iden, hiszek abban, hogy aki alazattal, elszantan szeretne ezt a szakot, az nem fog vele ehenhalni.

2009. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2009. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Igazából nem a magyar+x, y szakos tanárokra gondoltam, hanem a most újonnan felvehető specializációkra és minorokra.... A 2. válaszolónak külön köszönöm, a választ. A másik két illetőt kérném, hogy kicsit jobban indokolják meg a válaszukat, mert én igazából a miértekre és a véleményekre vagyok kíváncsi! :D

2009. jan. 7. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem láttam még magyar szakos hirdetőt álláskeresőknél,ellenben mérnököt vagy közgazdászt elég sokat. Ítéld meg ebből,ha gondolod.

Egyébként vannak a magyaron belül olyan szakirányok,amivel később elhelyezkedhetsz,külföldön is!!! Ilyen pl. a hungarológia.

2009. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

, hogy miért büfészak?

mert olyan ismerősöm 4,5 körüli átlaggal végzett akinek a gimi 6 év alatt sikerült. Sok magyar szakost ismerek, vannak okosak is, de sok tök buta, még akik phd-znak azok is. mindegy tanári szakos-e vagy az újabb szakok valamelyikére jár-e.

2010. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
87%
Miért lenne büfészak? Mert valaki művelt, az miért baj.
2010. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
A büfébe is összeszedhet műveltséget az ember, ha olvas, amikor nincsenek vevők.
2010. dec. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
72%
Szeretem, amikor valaki úgy mond teljesen negatív véleményt olyan dologról, amiről semmit sem tud. A büfé szak általában olyan szak, amelyet tudás és tanulás nélkül el lehet végezni és minden hülyét felvesznek. Na ez pont nem ilyen szak. Magyar szakos vagyok és egyáltalán nem könnyű. Próbáljátok ki és utána mondjatok véleményt. Szeretem, amikor a mérnökök verik a mellüket, hogy milyen nagyon nehéz és közben 6, 7 kredites tantárgyaik vannak és így elég kevés órájuk. Hát nekünk max 3 szóval kicsit kevesebb szabadidőnk van, jah és az előadásokon is katalógus, szóval minden nap szorgalmasan be kell járni. Én ezt nem nevezném túl könnyűnek. Bocsánat a kifakadásért, de nem bírtam magamban tartani...
2012. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!