HRena kérdése:

Melyik egyetemre menjek hogyha mérnök informatikus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Most leszek 11.-es és úgy döntöttem hogy mérnök informatikus szakra szeretnék majd jelentkezni csak most nem tudom hogy hova.

A lehetőségek azok a Debreceni, Óbudai Egyetem és a BME. Eddig nagyon a BME-n gondolktam de egyre több olyan hírt hallok hogy amit ott tanítanak annak a 90%-a szemét vagy ez máshol is így van?

Meg olyanokat is hallottam hogy más egyetemeken jobban elmagyarázzák az alapoktol mint ott, mert ott nemrég volt váltás a tantervben és azóta ilyen.

Szóval ezek mennyire igazak?

Főként a fent említett 3 egyetemre jarokat kérdezném.



2017. aug. 3. 00:28
1 2
 11/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%

BME-VIK vagy OE-NIK.

Debrecen kuka.

2017. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám Debrecent kukának. Van pár ismerősöm aki ott végzett és remek szakemberek lettek. Tény: Programozást úgy tanítják, hogy pár félévet szopsz mint a torkos borz, mert eléggé keményen veszik és előttem szólóknak: megtanítanak programozni valahogy én is elhelyezkedtem azzal a programozói tudással amit ott adtak. :)
2017. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én sem mondanám hogy DE-IK rossz lenne, nem össze keverendő az MK-val amit tényleg messziről jobb elkerülni, de az IK szerintem teljesen rendben van én gondolkozok is hogy átmenjek.

Esetleg még a Miskolci Egyetemet ajánlanám sokan lehúzzák, de még is csak sokkal műszakibb profilú egyetem mint DE.

2017. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!