Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen, Rendészettudományi karon közlekedésrendészet szakán nappali tagozat is van?

Figyelt kérdés
Igen, utána tudok keresni viszont két oldalon két más dolgot találtam. Az egyik azt írta, hogy csak levelező lehet a másikon meg van nappali is.

2017. aug. 5. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt olvastam, ez az egyik oldal, a másik a szakvalaszto.hu és ott volt írva, hogy csak levelező lehet.
2017. aug. 5. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Levelező: "A szakirányra csak a képzés céljának megfelelő rendvédelmi szerv hivatásos állományából lehet jelentkezni."

Azaz, természetesen van nappali is. Oda lehet civilként jelentkezni, levelezőre viszont csak abban az esetben, ha már a rendvédelem kötelékében dolgozol.

2017. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. aug. 5. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!