Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha foiskola elott allok 18...

Ha foiskola elott allok 18 evesen es erdekel a keramia "muveszet" es az agyagozás, akkor hova kene mennem tanulni?

Figyelt kérdés
Vagy mitévő legyek? Nem hinnem h ehhez lenne kulon foiskola :D ehhez valami tanfolyam kell vagy okj?

2017. aug. 7. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Van ilyen főiskolai szak.

2017. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
ehhez felesleges főiskolát végezni, elég hozzá egy okj mellette meg tanulj főiskolán valamit amivel el is tudsz majd helyezkedni.
2017. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pesten es Pécsen talaltam ilyen sulit, a bejutas eleg neheznek bizonyul, sok tehetseg kell hozza, de nekem ugy tunik h 3 ev fosuli tobbet ad némi okj kepzesnel, ami amugyse gyakran es nem mindenhol indul de koszi a valaszokat:)
2017. aug. 7. 14:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,többet ad, de nem sokra mész vele, ha nem fogsz tudni utána elhelyezkedni. Szerintem ez maradjon meg hobby szinten és tanulj valami piacképes szakmát. Én is imádok agyagozni, tűzzománcozni, de sajnos ezekből nem lehet megélni,így szerintem felesleges "elpocsékolni" éveket rá.
2017. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hat nem is tudom...egyik rokonomék otthon űzik ezt, az udvaron van rgy muhely. Nagyon szepeket gyartanak, vannak megrendeloik, kia csaladi vallalkozasuk van es ha jol tudom csak ebbol elnek meg (eleg jol)

Amugy ha nem ezen a szakon, akkor turizmus-vendeglatason tanulnek tovabb, plusz egy idegenvezetoi okj. Idegenvezetokent esetleg kulfoldon is el tudom kepzelni magam.

2017. aug. 7. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Akik szerint ilyenekbol nem lehet megelni azok a sztereotipiat nyomjak. Minden muvesz egy vallalkozo kb. Pont annyira nehez mint mas vallakozonak.

Aki mokuskerekben dolgozik fix berert fox beosztasban annak minden vallalkozoi let bizonytalansagot es ezert kudarcot sugall.

2018. jan. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!