Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tesitanár szakma, hogy működik?

Tesitanár szakma, hogy működik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, eloszor is bocsi, az ekezetek miatt telefonon vagyok! Az lenne a kerdesem hogy aki tesi tanar, illetve annak keszul megis milyen a kepzes? Sokat kell tanulni?miket tanultok? Mennyi szabadidod marad? En most erettsegi elotti szakman vagyok, vendeglatos, ebbe dolgozom jelenleg, jovore 2 ev az erettsegi, tehat az egyetem/foiskola mellett is dolgoznom kene, illetve szeretnek ebben a szakmaban , vagyis csak estin ill. Levelezon vegeznem el, es ha lehetne akkor csak ezt az egy szakot valasztanam a tesit, ez erdekel, ezt tanitanam szivesen. Na most inkabb az erdekelne hogy tenyleg annyira sokat kell tanulni, vagy igy hogy erdekel is valamivel konnyebb? Gyerekkorom ota sportolok, ezt a szakmat erzem magamenak! :) valaszaitokat nagyon szepen megkoszonnem, es szerintetek melyik a jobb fosuli, egyetem? Kell-e emelt erettsegi? Koszi!!! :) :)

2017. aug. 8. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Abban, hogy milyen nehéz még nem tudok választ adni mert most kezdem az egyetemet tesi szakos hallgatóként. De annyit tudok segíteni hogy kötelező az emelt tesi, de kell egy szakpárt is választani mellé. A főiskola vagy egyetem pedig attól függ, hogy általános vagy középiskolában szeretnél tanítani. Ha egyetemen tanulsz, taníthatsz mindkét helyen, ha főiskolán, akkor csak általános iskolában. Nekem az egyetem szimpatikusabb :)

2017. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első...ma már nincsenek főiskolák, hanem csak egyetemek.
2017. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!