Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Na szóval most lennék 11.-es,de csak 10.-es leszek,mert az előző évet cserediákként tőltöttem.

2001.december.30.-án születtem.

tehát még 16 vagyok,sok lesz az év különbség velem és majd az új osztálytársaim között?


2017. aug. 14. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Cserediáknak nem az értelmesek mehetnek? Te kb írni sem tudsz...
2017. aug. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy a matek! Tehát, ha egy évet hagytál ki, akkor logikus, hogy egy évvel lesznek fiatalabbak tőled!
2017. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több osztálytársam is volt, akik eredetileg felettem jártak, majd cserediákként töltöttek egy évet és amikor visszajöttek, egy osztályba kerültünk. Egyáltalán nem volt gáz, ugyanúgy befogadtuk őket, barátkoztunk velük is, mint bárki mással, vannak, akikkel még most is tartom a kapcsolatot.
2017. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.,illetve 2., jól megy a matek..nem jól értelmeztétek a kérdést..;)

úgy értettem hogy az az egy év sokat számít e majd..pl hogy gáz lesz az hogy én már 1 évvel idősebb vagyok..

Még hogy nekem nem megy a matek..nektek meg a szövegértés..

utolsónak ment a pacsi:)

2017. aug. 15. 03:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!