Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van erre lehetőség...

Szerintetek van erre lehetőség? Ha igen, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egy sima kereskedelmi végzettségem van (eladó) érettségi nélkül. Sajnos a pályaválasztásnál elég rosszul döntöttem, a vendéglátást választottam, nagyon nem tetszett, így ahova lehetőségem volt mentem. Így sikerült ez a kereskedelmis dolog, amiben dolgoztam kb 2 évet, de elég is volt belőle, borzasztó... Lényegében az informatika iránt érdeklődök leginkább, esetleg egy programozói állás vagy hasonlót tudnék/szeretnék elképezelni, de nem tudom hogyan kellene nekiállni. Esetleg valami okj-s képzés keretén egy informatius képzést lerakni? Kérlek segítsetek, mindenképp szeretnél változtatni a dolgokon...21/F

2017. aug. 16. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezd azzal hogy neten elkezdesz programozast tanulni
2017. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!