FOSZK levelező?

Figyelt kérdés

FOSZK Gazdálkodási menedzsmentet kezdem idén a BGE-n, a kérdésem az lenne, hogy aki van/ volt már hasonló foszk levelezőn, nektek kb. mennyit kellett otthon tanulásba ölni?


Dolgozni szeretnék mellette,de félek egy teljes munkaidős állás mellett nem maradna időm tanulni


2017. aug. 16. 14:41
 1/1 Arwenith válasza:
Szia! Én Debrecenben végeztem e FOSZ képzésként (felsőoktatási szakképzés levelező tagozat), mi voltunk az első próbacsoport. 7 emberből kettőnknek sikerült elvégezni, nem a nehézség miatt szerintem. Mivel levelezős volt, néhány tanár nemigen fejtette ki részletesen a tananyagot, ahol a könyvekből otthon kellett felkészülni. Énis munka mellett végeztem, 2 év volt, jelessel végeztem el. Számomra a értékteremtő folyamatok menedzsmentje volt kicsit húzós, ott sokat kellett a tanár által kiadott gyakorlati könyvet bújni. A többi (szervezeti magatartás, vállalatgazdaságtan, marketing, üzleti tárgyak, stratégiai menedzsment) azt csak meg kell tanulni. Inkább a gyakorlati részével vannak gondba a levelezősök, a sok feladat miatt valamint hogy hétvégi órák vannak, az idő miatt. De kinek hogy. Szóval az elmélettel szerintem nem lesz gondod, jó ha a gyakorlati időre több időt fogsz szánni, és nem csak az előadáson elhangzott feladatokat nézed t, hanem ha van egy munkafüzet, az összeset megcsinálod otthon. Remélem segítettem!
2017. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!