Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ha elvégzek egy...

Szerintetek ha elvégzek egy gyógyszertári asszisztens tanfolyamot, ami érettségizetteknek indul, el tudok majd utána helyezkedni?

Figyelt kérdés
Érdemes belevágni?

2017. aug. 17. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit mond az állástalan gyógyszertári asszisztens annak a gyógyszertári asszisztensnek, akinek van állása?

Egy Big Mac-et kérek kólával!

2017. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igaz, azóta már én is tájékozódtam: egy gyógyszertári szakasszisztenstől érdeklődtem, és azt mondta, hogy valóban semmi esély elhelyezkedni ezzel a végzettséggel. Üdv
2017. aug. 21. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
De miért ?
2017. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak szakasszisztensivel?
2017. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok a végzett, gyógyszertár pedig egyre kevesebb. 2 év gyakorlat után lehet továbblépni a gyógyszertári szakasszisztens végzettség megszerzéséhez, de hogy a 2 évet hogyan tudod megszerezni...
2017. szept. 23. 14:39
 6/7 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy neked szerencséd lesz.
2017. szept. 23. 14:50
 7/7 anonim válasza:

Én most fogok végezni decemberben a sima asszisztensivel, papír nélkül 3 munkát is ajánlottak nekem, szóval igen, megéri, van rá kereslet. Legalábbis ha érdekel Téged ez, meg közel áll hozzád, és szeretsz is dolgozni, akkor tuti. :)


A 2 év szakmai gyakorlatot meg pont most törölték el, én úgy tudom már nem kell a szakasszisztensihez, de ez elég friss info, szóval még én is utánakérdezek majd. :)


24N

2017. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!