Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy nem ide tertozik...

Lehet hogy nem ide tertozik de hogyan tudom bizonyítani azt hogy egy sima mezei röntgen aszisztens mindenki után utána néz a géppben minden betegségének?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van?
2015. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem igazán értem a kérdést, kicsit pontosíthatnál.


én is ezt csinálom, elvileg a rendszer rögzíti, hogy ki kinek néz utána, de ebben nem vagyok biztos. amúgy én is megszoktam nézegetni néhány betegnek a kórtörténetét, főleg ha érdekesebb az eset(pl 20on éves nő mellrákkal, szintén 20-on évesek miért kerülnek intenzív osztályra-volt 1-2 érdekes eset). vagy ha olyan a beteg, akkor fel lehet készülni rá "lelkileg", mert tudod, hogy mi van a kórelőzményében-pl volt skizofrén betegem is, de az orvosainknak is segítség, ha a beutalón feltüntetek adatokat, amiket a betegtől tudok meg.


amíg ebből a betegnek nem származik kára szerintem nincs ebben semmi rossz. vagy ha van kolléga aki szívesen nézegeti a társai fáját és utána világba kürtöli az viszont ciki, de akkor meg saját magáról állítja ki a szegénységi bizonyítványát.

2015. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy pár éve kicsit jobban sikerült a buli mint terveztem és az aktámba belekerült emiatt hogy alkohol problémám van pedig nincsen és ezt ő is tudja és ezzel zsarol most hogy válok a lányátol és ezt csak példának írtam mert nem csak én utánam nézet utánam hanem az egész családomnak és ami szerinte olyan azokat kinyomtatta magának vagy csak leírta
2015. jún. 30. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Es mi a zsarolas targya? :) Meg ha utana is nez a dolgoknak, felhasznalni ugy sem tudja a birosagon mert ezzel maga alatt vagja a fat (masok adatait megszerezni es visszaelni vele + a zsarolas sem dicseretes dolog) ... raadasul a valoperes biro ugy sem fog ezzel foglalkozni (nem is foglalkozhat).


Szerintem ne aggodj, csak probalnak lelkileg hatni Rad, de nincs valos felnivalod.

2015. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató válaszokat
2015. jún. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!