Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik az az Egri Csillagok...

Melyik az az Egri Csillagok változat, ami "gyerekesebb" nyelvre lett átírva?

Figyelt kérdés
Hogy könnyebben megértsék a gyerekek...

2017. aug. 18. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne már.. Én kb 8 éves voltam, amikor az eredetit olvastam és simán értettem
2017. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bármelyik könyves boltban megtalálod. És nem gyerekesebb nyelvre lett írva hanem mai nyelvezetre.
2017. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De arra a verzióra ki írta át?
2017. aug. 19. 18:57
 4/6 anonim válasza:
Mai nyelvezetre? A könyv alig 100 évvel ezelőtti. Simán érthető, az eredeti is.
2017. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik h túlterhelt a gyerek komoly terheléses alatt sem fog elolvastátok még egy Egri csillagok vastagságú könyvet,persze ha ez vmi sci-fi lenne űrkozmologiában külföldi írótól akár mint forgatókönyv,teljesen mások lennének a kilátások...tisztelet annak aki nekik önszorgalméból és elovassa
2020. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
annó-a nyomorultakról készült egy könyv amit az emberfia az 1es villamoson kelet nyugat irányban pár nap alatt kiolvashatott,maradjunk annyiban ma 20év alatti gyerek nem olvas minimális....kész film klasszikus korban egy kétrészes film késöbb 2000pár környékén liam neelsonnal egy remake-ahol pofóznak verekdnek csapkodnak tehát jenki stílus...ill csináltak többrészes youtub rajzfilmet ami alapján a tinik szeretik megértik...a baj a könyvvel hógy manapság edzésre jó súlyzónak...kis verseskönyvek,vékony kis regények mennének...scifi vérfarkas vámpir gyűrűkura misztikus-szmijagold frodo-meg gandalffal na ilyenek mindig vevők-de átlag prori számára aki még olvas-kis verseskönyvek-azáltal is lehet vki megszállottt a szó pozitív értelmében...
2020. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!