Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki okj képzést Budapesten...

Valaki okj képzést Budapesten ahova be lehet még íratkozni, nappali és ad diákot?

Figyelt kérdés

Megköszönném a segítséget mert én csak olyanokat találtam ahol pótfelvételi van de már egy szakra sincs hely -.-

Nappali rendszerű oktatás kellene,bármi jó.



2017. aug. 23. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg az oktatási centrumok kínálta képzéseket. Itt felnőttképzések vannak többségében, de ezek is általában estis diákot adnak és meg tudod nézni az intézményeket hol mit oktatnak, valószínűleg azokban ugyanúgy van naooali képzés is.

Ha tudod milyen témát/szakmát tanulnál akkor keresd meg az összes ilyen szakmai sulit, valahol csak folyik képzés, felvételi meg sztem minimum augusztus végéig van, de lehet hogy ha nagyon akarsz szeptemberben is bevesznek.

2017. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. aug. 23. 21:37
 3/3 anonim válasza:
Attól függ mi iránt érdeklődsz. Én is most megyek okj-ra a 2RF suliba, kda még lehet jelentkezni. Még az árpád hídnál lévő Károlyi Mihályba is, illetve a Szent Istvánba. Remélem segítettem.
2017. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!