Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek így a ceglédi...

Felvesznek így a ceglédi Kossuth gimi-be?

Figyelt kérdés
7. Év végén minden pontszerzőbtárgyból 4-es voltam. Most megyek 8-ba. Ha tartom ezt a 4-es tálagot,akkor miylen felvételit kell írni ahhoz,hogy fölvegyenek?
2017. aug. 28. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt majd akkor tudod meg, ha meg lesz az átlag pontszám. De szerintem a minimum 50-60 pontos felvételi nem árt.
2017. aug. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ha 4es leszel megint mindenbol akkor minimum 65pontot kell irnod a kozpontin
2017. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Összesen 65 pontot?
2017. szept. 8. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni előre, mert attól függ, hogy a többiek milyet írnak, akik még ugyanoda jelentkeznek. Ha mindnek rosszul sikerül, akkor kevesebb pont is elég lesz. Ha mindnek tök jól sikerül, akkor tök sok pontot kell elérned.
2017. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom,de nagyjából mennyire kell számítanom? Nagyon izgulok,de sokat gyakorlunk az osztállyal. a magyarom 27+8 pont lett,matekot nem számoltuk. ez a 35 pontos magyar nagyon kevés?
2017. okt. 14. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek nem rossz,majd erősödik a tudásod.Egyik ismerősöm gyerekét felvették reál szakra úgy,hogy még szóbeliznie se kellett.Ő 85 pontot îrt azt tudom.
2017. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!