Visszamenni az iskolapadba?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és jelenleg dolgozom. Már több, mint egy év munkaviszonyom van már. Érettségim van csak. Szakmát szeretnék tanulni nappali tagozaton. Úgy tudom az első két szakma ingyenes, de azt nem tudom minden iskolában!? Ha visszamegyek szakiskolába akkor ugyan úgy jár a diák igazolvány, családi pótlék 3 gyerek után? Kereszt féléves oktatás mit jelent??
2017. aug. 28. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nappalira sztem mehetsz, diákigazolványod lesz, de családit már nem fogtok kapni rád, az ugyanis max. 20 éves korig jár.
2017. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát érettségivel, ne érd be egy gyári melóval! Igen, az első 2 OKJ ingyenes, ahogy én tudom. Én biztosan elvégeznék a helyedben legalább egyet. Ha valami értelmeset tanulsz, még vállalkozó is lehetsz.
2017. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És akkor ingyen tankönyv se jár így ugye?

Ha már két szakmát lehet ingyen tanulni akkor igyekszem mindkét lehetőseget kihasználni

2017. aug. 28. 09:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Van valami különbség a felnőttoktatás és az érettségi utáni oktatásnak? Nézegetem a lehetőségeket és látom, hogy ez a két kategória is van.
2017. aug. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!