Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9 év munka után 27 évesen...

9 év munka után 27 évesen vissza az iskolapadba? Csak diákmunkát vállalhatok? Milyen lesz megint suliba járni?

Figyelt kérdés

Most kezdek rájönni, hogy mi érdekel. Ezidáig dolgoztam, igen változatos a szakmai életutam.

Kétféle szak is tetszik, az egyik csak nappali tagozaton indul. Nagyon át kellene gondolnom ezt, hogy meg tudom-e oldani. Akkor el kell hogy tartson a párom? Nem akarom őt ilyen helyzetbe hozni. Vagy milyen lehetőségeim vannak?

Ha felsőoktatásban vagyok hallgató, csak diákmunkát végezhetek?

Belegondolni is furcsa, hogy ezentúl nem dolgozni mennék minden nap, hanem suliba....


2016. jan. 24. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak diákmunkát lehet végezni,viszont még ez alkalmazkodik leginkább a sulis életmódhoz. Ha olyan suliba mész,ahol te magad állíthatod össze az órarendedet,akkor nyert ügyed van,kialakíthatod úgy h vállalhass valamit mellette. Sajnos ahol én vagyok ott kézhez kaptuk az órarendet,hétfőtől-péntekig mindennap "keresztbe van vágva",úgy hogy csak nyáron fogok tudni diák munkát vállalni. Én csupán 4 évvel vagyok fiatalabb nálad és én is csak most kezdtem el az egyetemet.

Sok sikert a felvételihez! :)

2016. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha egyetem mellett szeretnél diákmunkát, vállalható :) ahol én dolgozom ott van egy nyugdíjas korú diák, aki egyetemre jár :)
2016. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!