Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Négy aktív, megkezdett egyetem...

Négy aktív, megkezdett egyetemi félévem van, ebből 2 teljesített, azaz megvannak a tárgyak, vizsgák. A másik kettőt elkezdtem, de nem fejeztem be. Most átraktak önköltségesre, ha nem fizetem be automata kirúgnak vagy ki kell iratkoznom?

Figyelt kérdés
Jövőre akarok újra jelentkezni egyetemre, csak más szakra. Gondolom kellesz fizetnem, de a kérdés hogy mennyit? Az összes aktív félévért, vagy csak a kettőért, amit megcsináltam vizsgákkal együtt, és a nem teljesített kreditekért? Előre is köszi, ócsárolást mellőzzük.
2017. aug. 29. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Van négy elhasznált államis féléved. Az, hogy "nem fejezted be", mit jelent? Nem sikerült egy tárgyat sem elvégezned? Ettől függetlenül ugyanúgy levonják az ingyenes féléveidből, hiszen az számít, amire beiratkoztál. Fizetned nem kell, iratkozz ki, és ha újra jelentkezel, akkor 4-gyel kevesebb államis félévvel indítasz.
2017. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még egy kérdésem lenne: ha nem jelentkezem be sem aktív sem passzív félévre
2017. szept. 2. 12:20
 3/4 A kérdező kommentje:
... Akkor nem kell kifizetnem az önköltséges félévet? Valamint írtam a TO-nak hogy ki akarok iratkozni, de annyit írtak hogy valami nyomtatványt küldjek fel. De nem tudom milyet és hogy hol találom. Ha személyesen iratkozom ki, akkor is vinnem kell valami papírt?
2017. szept. 2. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, a TO-t kellen erélyesebben zaklatnod. Vagy nézd meg a honlapot, hátha találsz kiiratkozási kérelmes űrlapot vagy ilyesmit.
2017. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!