Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Alfakapos iskoláról tudtok...

Az Alfakapos iskoláról tudtok véleményt mondani? A pénzügyi és számviteli ügyintéző tanfolyamot néztem ki magamnak, ami távoktaktásban indul!

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki hallott róka bármit is, örülnék ha megosztanátok a tapasztalataitokat! Köszi előre is :)

2017. aug. 30. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ezt a sulit néztem ki még 1-2 hónapja. Szintén pénzügyi- számviteli ügyintéző szakmát választom, viszont inkább a Perfekt-be megyek. Érdeklődtem és azt írták, az alfások hogy max. 4-5 alkalommal kell megjelenni személyesen, na most ez nagyon extrém egy teljesen laikus számára. Aki tud otthon tanulni annak talán elmegy, de számítógépen könyvelést illetve különböző gyakorlatokat nem lehet túl könnyű elsajátítani. Szerintem a tanfolyam ára is sokkal kedvezőbb mint a Perfektesnek, de én nem merem bevállalni az Alfakapost, inkább bejárok heti 2-3 alkalommal a közgáz klubba 1 éven át.. :/ nekem fontos hogy normálisan leadják az anyagot, és ne csak lehúzzanak anyagilag (jópár helyen ezt csinálják).

2017. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köszi -
2017. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Én is ezt a sulit néztem és úgy nézem szeptember 23-án indul a a pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyam.

Te végül azóta jelentkeztél vagy esetleg hallottál róla valamit?

Nekem egy ismerősöm járt oda és elvégzett 2 tanfolyamot is, ő csak jókat mondott és ugyanígy távoktatásban végezte el mindkettőt, azóta szuper munkahelye van.

Köszi a válaszod előre is! :)

2017. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia :) Még nem jelentkeztem a tanfolyamra, a héten fogok rá! Sokmindent nem hallottam a tanfolyamról, nem tudom hogy így távoktatásba mennyire éri meg megcsinálni, de hát majd kiderül! Te jelentkeztél már? Illetve helyileg hova szeretnél jelentkezni?
2017. szept. 18. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A pénzügyi-számviteli ügyintézőt szerintem nem lehet elvégezni tavoktatásban. Nagyon sok a tananyag, én 5 hónapig jártam napi 7 órát hétköznap és otthon még kb 2 órát kellett tanulnom minden nap. El sem tudom képzelni hogy lehet ezt egyedül megtanulni! Egészségügyi okokból hagytam abba. Nehezebb volt mint a főiskolán a Gazdálkodási és menedzsment szak. Előképzettséggel azt hittem könnyű lesz. Szerintem aki matekból 4-5-nél rosszabb volt bele se kezdjen!
2019. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Ez engem is érdekel! Milyenek az oktatók? Minden segítséget megadnak?
2020. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az oktatók a végletekig kedvesek, segítőkészek és vér profik! Elkezdtem, kétszer is nekifutottam, de annyira sok az anyag, hogy az én idő keretem és szellemi kapacitásom egyszerűen nem teszi lehetővé, hogy elvégezzem. Nagyon rugalmasak az oktatók, tényleg csak jókat tudok mondani mindenről, de ha nincs napi néhány órád erre... akkor nagyon okosnak kell lenned :)
2020. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!