Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olvastam:" a barátnőm Svájvban...

Olvastam:" a barátnőm Svájvban tanul épp egy elit szakácsképzőben (Luzern), ő ösztöndíjjal került oda" Hogyan lehet ösztöndíjat szerezni ilyen képzésre?

Figyelt kérdés
Szakácsképzés külföldön témakör
2010. máj. 25. 22:03
 1/1 anonim válasza:

ÁHt ez úgyvan, hogy te a fősulira jársz, ami egy szekácsképző féle, tt magyarországon. Annak lehetnek összeköttetései más külföldi hasonló szakú iskolákkal, és kiír egy pályázatot, amit egy diák nyerhet meg, és a pályázat, mondjuk az , hogy kimehet egy diák fél évre, (vagy egy évre, attol függ mennyire bőkezű a sulid) mondjuk Japánba, és egyottani szakács iskolába tanulhat ösztöndíjjal. És ha te ezt a pályázatot megnyered,(persze pályáznod is kell) akkor te mész.


Volt olyan ismerősöm akit VISSZA hívtak, hogy jöjjön még fél évet, és azt is ösztöndíjjal állják, sőt a végén még fel is vették és kinn Japánba be is fejezhette a sulit ösztöndíjjal.


Vagy a másik megoldás, rogtön külföldre felvételizel, és megjelölöd a támogatott szakot, ami azt jelenti hogy az átlagodnak megfelelő ösztöndíjjat kapsz(vagy mittom én hogy külföldön hogy megy ez az ösztöndíjjazás:)) de ez így nehezebb.

2010. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!