Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki mérnökasszisztens...

Műszaki mérnökasszisztens szak: ez kivált vajon egy forgácsoló/CNC vagy elektroműszerész/technikus OKJ-t? Tanulnak vajon gyakorlatban forrasztani, hibát keresni vagy forgácsolni?

Figyelt kérdés

[link]


Az elektronikai specializációval lehet majd villanyt szerelni?


2017. szept. 2. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem nem, nem és nem.

A mérnökasszisztens szakok szerintem nem érnek egy kalap sza- mócát sem.

Valamilyen szakma (hegesztő, fémmegmunkálás) gyakorlattal! -bármi áron- sokat ér. Mérnöki végzettség szintén, főleg nyelvtudással.

Itt nem lehet megúszásra játszani, könnyebb utat keresni.

2017. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kár mert először jónak tűnt... csak tudnám minek indítanak akkor ilyen semmire se jó szakokat? :S
2017. szept. 3. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert pénzt kapnak utána az államtól. Hogy utána a hallgatókkal mi lesz, az nem igazán érdekel senkit.
2017. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsónak teljesen igaza van. Rengeteg olyan kamu szak van ami semmit nem ér. Szerinted az évente felvett 500 szociológus mit fog kezdeni magával? Nem érdekel ez senkit.


Szerintem próbálkozz meg egy normális mérnöki szakkal. Ha odateszed magad akkor vihető az is!

2017. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!