Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Veszprémben vagy kprnyékén...

Veszprémben vagy kprnyékén hova menjek középiskolába?

Figyelt kérdés
Főként a Vetési, Almádi Kéttannyelvű és esetleg a Lovassy jött szoba, szoval leginkább ezekről kérnék véleményt de másik iskolákra is kiváncsi vagyok , egy dolog biztos hogy mindenképp angolra szeretnék menni, mármint angol szakra. Ja és olyan 4-5-ös tanulo vagyok, most 8.-os

2017. szept. 2. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Zircen is van egy gimi
2017. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És az milyen?? Jo ott a hangulat meg a nyelvoktatás?? :)
2017. szept. 2. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog lehúzni egy iskolát sem de elég sok embert ismerek a vetésiből és lovassyból is. Én a Lovassyt ajánlanám mert király a suli mm kinézetre kívül belül. Modern. A Vetésiről csak rosszat hallottam, nagyon sokan mondják hogy ha újrakezdhetnék akkor nem oda mentek volna. Volt olyan aki már a második nap kijelentette hogy élete legrosszabb döntése volt odamenni. A Lovassy nehéz mert látom a környezetemen (koli) hogy néha szenvednek mert elhavazzák őket a tanulnivalók de őket ritkán hallani panaszokdni. Nem vagyok rangsor rajongó sem de ha megnézed az iskolák rangsorját a Lovassy előbb van mint a vetési. Persze a te döntésed. Ajánlom hogy menj el nyíltnapokra nézz kørül. Csak arra vigyázz hogy nagyon sokszor csak a szépet és a jót mondják. El akarják adni magukat. Ohh el is felejtettem plusz a Lovassy ott van a főutca mellett meg a nagy buszmegálló mellett ha bejárós leszel akkor simán csak átbattyogsz az úton oszt mehetsz is haza. A vetésihez pedig helyijáratozni kell...
2017. szept. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Almádit próbáld meg
2017. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát Veszprémben lakok szoval egyik sincs messze. A Lovassynál csak az a gond hogy állitolag mellette nincs idő sportolni csak a tanulás jöhet szoba,de azért megjelölöm
2017. szept. 3. 14:23
 6/6 anonim válasza:
Én most kezdtem Zircen a gimit.. németes vagyok. De angolt is elkezdtem. Nekem egyenlőre tetszik. Egy családias suli. Szerintem a nyelvoktatás nem az iskolától, hanem a tanártól függ. Nem mindegy melyik tanárt kapod meg. Szerintem ez más iskolákban is így van.
2017. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!