Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lekéstem a beiratkozást az...

Lekéstem a beiratkozást az egyetemre, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Röviden: Felvettek az egyetemre ahova szerettem volna menni, viszont augusztus végén váratlanul elkaptam egy komoly betegséget ami miatt két hetet kórházban kellett töltenem, már úgy tűnt le kell mondanom arról hogy szeptemberben elkezdhessem az egyetemet mert nagyon rosszul voltam. Viszont két napja kiengedtek azóta gyógyszereket szedek és úgy érzem van elég erőm hozzá hogy elkezdjem, viszont a beiratkozás lezárult szeptember 1-jén. A tanítás még nem kezdődött el a beiratkozásról viszont a betegségem miatt lecsúsztam mit tudok most tenni? Már nem mehetek egyetemre az idén?

2017. szept. 4. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem való egyetemre, akinek annyi esze nincs, hogy ezt nem itt kérdezgeti.

Oké, hogy te beteg voltál, de nyilván senkid nincs, aki felvehette volna abban a két hétben a telefont, meg te is kómában voltál. ÉS még most se az illetékeseket keresed...

2017. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Melyik egyetem?
2017. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma már próbáltam felvenni a kapcsolatot, de gondoltam itt is megkérdezem hátha valaki volt már hasonló helyzetben és tudna segíteni. Egyébként a Nyíregyházi Egyetemről van szó.
2017. szept. 4. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nincs pót beiratkozás?
2017. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk az ELTE külön kihangsúlyozta, hogy nincs pótbeiratkozásra lehetőség. Nálatok nem tudom, hogy van.


De egyébként az tényleg fura, hogy nem jutott eszedbe, hogy meghatalmazással valaki elintézze a beiratkozást, és akkor ha a betegséged nem engedi, még mindig mondhattad volna azt, hogy nem kezded el a képzést / passziváltatsz.

2017. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hivjatok fel az egyetemet, azert ilyen betegseg meg korhaz miatt igazan tehetnenek kivetelt veled szerintem.
2017. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elfogadták az igazolásomat és gond nélkül felvettek! :)
2017. szept. 25. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!