Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendészeti vagy Honvédtiszti?

Rendészeti vagy Honvédtiszti?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni! Végzős gimis vagyok, és nem tudom, merre tovább. Az NKE két karán gondolkodom, az RTK és a HHK között próbálok dönteni. Tudnát írni nekem érveket miért/ne a HHK/RTK? A követelményeket ismerem, a várható fizetést is, megnéztem az órarendeket is mindkettőnél, és nem tudok dönteni, mert mindkettő tetszik. 18/L

2017. szept. 8. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érdekes ha ezt nemtudod, aki rendőr az általában semmi pénzért nem lett volna katona és fordítva. RTK-s ként mondom.
2017. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van egy ötletem.

Menj el mindkettő nyilt napjára és kérdezz meg ott tanulókat. De minimum másod inkább 3. éveseket akik már tapasztaltak.


Amit a bemutatókon látsz általába csak a parasztvakitás

2017. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Inkább menj egy értelmes egyetemre, ami nem a fidesz rabszolgáit termeli ki!
2017. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy katona vagy rendőrtiszt miért lesz a Fidesz rabszolgája csak azért mert az NKE-n végez? Könyörgöm, meséld már el, hallottam már pár helyen, esküszöm érdekel. :)

Hogy ne legyen off. Mivel lány vagy, ezért a rendőrség talán családbarátabb kicsivel mint a katonaság, szerintem legalábbis, nem tudom ez nálad mennyire szempont. Meg inkább azon gondolkoznék el, hogy a rendőri vagy katonai pályát szeretnél e.

Én RTK-ra fogok jelentkezni idén, sok sikert neked! :)

18/L

2017. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!