Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkalehetőség környezetvédele...

Munkalehetőség környezetvédelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezekkel továbbra sincs semmi bajom, nem tudom milyen fóbiákkal és démonokkal küzdesz. Nekem azzal volt bajom, hogy egy fiatal diák személyes és egyéb motivációktól fűtve környezetvédelemmel szeretne foglalkozni, te pedig elküldöd munkavédelmisnek. Így is alig találok tehetséges, érdeklődő fiatalokat izgalmasabbnál izgalmasabb nemzetközi munkákra, ne üldözd el az utánpótlást :D
2017. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem a környezetvédelemhez nagyon jó a munkavédelem és kb. kell is hozzá.

Fiatal és lelkes, dolgozni akaró fiatal pedig rengeteg van - már ha nem ábrándították ki az egyetemi tanárai (amikor TDK-zni stb akart)

2017. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
EHS, munkavédelem = környezetvédelem? Hát van átfedés, de valljuk be nem sok. Ha nem alávaló a szemétszedés, ott a közmunka. Vagy/és pl. a IX. kerületben a Feszofe régen várna egy elkötelezett embert, aki dolgozna is, és akkor talán nem szemetet fújna a szél az utcákon, tereken (és nem nekünk kellene egy bevásárló zacsiba pakolgatni azt kutyasétáltatás idején).
2017. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Jajj! Majd elfelejtettem: indulj a választásokon és ha bejutsz a Parlamentbe érd el hogy egy eldobott csikkért, cigis dobozért, nylon zacsiért minimum 10000 Ft legyen a büntetés, üvegtörmelékért pedig legalább 50000 forintocska! Ha ez jó irány Neked, egy szavazóra bizton számíthatsz!
2017. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!