Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit végeznél el az alábbiak...

Mit végeznél el az alábbiak közül: szociológia, szociális munka, szociálpedagógia és miért?

Figyelt kérdés

2017. szept. 10. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:
kicsit közelebb vagyok a döntéshez, szociológiát a túlzott elméleti oktatása miatt nem választanám, viszont még mindíg ott van a másik kettő :S
2017. szept. 10. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Más jellegű munkát lehet végezni velük, mi érdekel jobban?


Én szociológiát végeztem, már nem tudom miért, tuti nem választanám újra.

2017. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szociológián gondolkoztam én is, de végül elvétettem, mert más érdekel. Viszont ha erre mennék, mindenképp tovább mennék mesterképzésre. Azzal már biztosan lehetne mit kezdeni. A másik kettő nem túl megbecsült, de nagyon szép szakmák.
2017. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mester szociológiám van, sokat ezzel se lehet kezdeni.

Bp-n még csak-csak, vidéken a közszférában kevés fizetésért, esetleg multinál bármilyen diplomát kérő irodai munka. Az is nyelvtudással, anélkül manapság atomfizikusként se kapsz állást.

Erre még az pultos állásokért is verekednek, szakmai munka pedig egyáltalán nincs.

2017. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!