Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociálpedagógia bsc majd...

Szociálpedagógia bsc majd szociológia ma után lehet e phd képzésre menni? Mi a menete annak, hogy tudományos folyóiratban publikáljon vki?

Figyelt kérdés

minden vágyam lenne,hogy ilyen magas szintre fejlesszem a tudásom.tudom,h nem sétagalopp.

Köszi minden választ



2012. márc. 29. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen mesterszak elvégzése után lehet jelentkezni doktorképzésre (phd vagy dla). De egy tudományos folyóiratba történő publikáláshoz nem feltétlenül szükséges doktori végzettség.
2012. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ?de akkor mi a feltétele hogy vki ott publikáljon???
2012. márc. 29. 13:44
 3/7 A kérdező kommentje:
a? ! akart lenni:)
2012. márc. 29. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, lapja válogatja. Felveszed a szerkesztőséggel a kapcsolatot, és ha megfelelő színvonalúnak találják a munkádat, megjelentetik.
2012. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb tudományos folyóiratba el kell küldeni a publikációt és elbírálják a megjeleníthetőségét. Mielőtt elküldöd, ismerned kell milyen formai követelmények vannak.
2012. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)utánanézek mindenképpen:)
2012. márc. 30. 12:37
 7/7 anonim válasza:
Szia! Azóta sikerült elvégezned? Nekem is ez a tervem csak én szociológia alapképzésre szeretnék menni :)
2023. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!