Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti milyen szakmát választanáto...

Ti milyen szakmát választanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

szakács, cukrász, kereskedő, eladó

ilyesmikre gondoltam, esetleg valami irodai meló is tetszene, pl könyvelő, csak a matematikával nem vagyok jóban :/

Ti mit választanátok? Vagy ha van valami más, mit ajánlanátok?

Jelenleg szakácsnak tanulok, de még nem vagyok biztos semmiben.


2017. szept. 12. 09:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Érettségim már van, matek és info 44 és 41 százalék lett :/ az összes többi 80-85, angolból emelt 75%
2017. szept. 12. 09:15
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ha kene valasztanom akkor en a szakacsot valasztanam.Hiszen ha angolbol vagy barmilyen masik nyelvbol jo vagy akkor kulfoldon siman eltudnal helyezkedni.Es nem mellesleg a szakacsok nem is keresnek olyan rosszul kulfoldon.17/l
2017. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szakács vagy cukrász, ha jó vagy bennük, és esetleg még beszélsz angolul és/vagy németül, akkor elég jó lehetőségeid vannak. szakácsként sok helyen el tudsz helyezkedni: pizzázók, menzák, éttermek, szállodák, hajók... de nyithatsz idővel és kellő tapasztalattal saját kajáldát/éttermet is. cukrásznak is hasonlóak az esélyei, de az én szülővárosomban rengeteg cukrász rendelésre is dolgozik, és ha igazán jó vagy, akkor jól lehet vele keresni (szülinapi tortákkal, esküvőkkel, ballagásokkal, nyugdíjas bulikkal...), esetleg még péknek is tanulhatnál, az sem rossz. kereskedőnek és eladónak nem mennék, nem látok bennük annyi lehetőséget (és pénzt) mint az előbb említett szakmákban.
2017. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak egy eladó pl nem dolgozik heti 6 napot 12 órában, és nem pörög úgy hogy 30 éves korára 45nek fogja érezni magát.
2017. szept. 13. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!