ZyxNoname kérdése:

Így most mit csináljak?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok és bioszból szeretnék emeltezni majd, de mostmár az van hogy se biosz, se kémi, se fizika tantárgyam sincs (tavaly volt egy komplex dolog) ilyenkor mit lehet tenni?

Válaszokat előre is köszi :)



2017. szept. 15. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A sulinak elvileg kötelező valahogyan biztosítani az emelt faktot. Ilyenkor szoktak olyat, hogy egy közeli iskolát felkérnek, hogy járhass oda faktra. Már ha van ilyen.
2017. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs sajna nyelbvől alapból emelteznem kell meg a szakmaikból és ezek mellé lehet választani hogy matek v töri v magyarból emeltezel és ennyi (meg persze a második nyelv lehet ) :(
2017. szept. 15. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 Ahogy én tudom nem kötelező. Anno én informatika szakon voltam, csak 2 évig volt bioszunk és kémiánk. Aztán az egyik osztálytársam gyógyszerészetire akart menni. Felkészült egyénileg megoldva (ez jelentheti azt, hogy egyedül, magántanárral, suliban lévő tanárt megkérve, hogy pluszba vállaljon el stb).
2017. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs suliban biosz tanár ézért mennék különtanárhoz, de ilyenkor hogy kell majd az éretséginél csínálni, hogy bioszból emeltezzek?
2017. szept. 15. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől függetlenül tudsz jelentkezni biosz érettségire az iskolán keresztül. (emelt érettségit amúgy se lehet írni saját iskolába). Ha meg nem, akkor az oktatási hivatalon keresztül biztos.
2017. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szki-ba jársz
2017. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szakgimnázuimba(szakközépiskolába nem szakiskolába) lesz éretségim meg szakmám is
2017. szept. 16. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!