Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan közeledjek egy sráchoz...

Hogyan közeledjek egy sráchoz aki még a létezésemről sem tud?

Figyelt kérdés
Egy egyetemre járunk.Én gólya vagyok ő meg harmad éves.Még sosem volt barátom és nem tudom,hogy hogyan közelítsem meg.
2017. szept. 16. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül rossz helyre írtam a kérdést.
2017. szept. 16. 18:10
 2/4 anonim válasza:
41%
Szerintem szopjad le őt. Ez beválik általában.
2017. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg van közös órátok? Ha igen, akkor tudhatod, hogy nem túl okos, vagy nagyon lusta, ha harmadévesen ennyire lemaradr... :D

(Ez csak vicc volt...félig).

Amúgy ha tudsz róla valamit, vagy szoktad látni, akkor simán odamehetsz hozzá kérdezni valamit, segítséget kérni valamiben.

Esetleg ha valaki jobban ismeri, akkor talán tud róla valamit, ami alapján elindulhatsz.

2017. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ne kozeledj inkabb :D meg csak most kezdodott a suli, csak fellangolas. Masnak is van egy ugynevezett crush az eleteben aki mindig is platoi marad :D majd elmulik, ne te koslass utana, lehet eszre se venne, es lehet h nem is erdekled me furanak tartaná. Inkabb nezz szet jobban, vagy tanulj a pasizas helyett, szerintem ha most kezdter az egyetemet akkor elso a tanulas, de most tenyleg, nem kocsogsegbol irtam mindezt!! :)


Remelem nem vetted sertesnek, en elmondtam a velemenyem, de innentol szived joga hohy kozeledsz e fele vagy sem.

2017. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!