Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roziroki kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiúba. De nem merek még csak ránézni sem. Igazából ez egy plátói szerelem de nem akarom hogy csak az legyen. Nem tudom hogy közeledjek felé vagy mit tegyek ami miatt legalább tudomást szerez létezésemről?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? .
2012. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg közeledni felé.:D pl..köszönj neki..nézd 1 db-ig..kicsit..próbál meg a közelébbe kerülni .
2012. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2012. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én ugyanígy vagyok ezzel.... elég öregen 21 a kiszemelt 29..

Szóval nem vagy ezzel egyedül... Elég rossz érzés csak nézni, ahogy majd másé lesz, mert tudom mit kéne tennem...

2012. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*NEM TUDOM MIT KÉNE TENNEM
2012. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha nem ismered, hogy tudod szeretni?
2017. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!