Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2017. Megérné átmennem a...

2017. Megérné átmennem a Budaiba, átmehetnék egyáltalán, és apámat, hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés

Sztori röviden: Most kezdem másodjára a 9. osztályt mivel először eü iskolában szenvedtem 1 évig. Most kezdtem a modell divat iskola női szabó szakán. Az új osztálytársak idióta tini pi csák akikben szemernyi empátia nem szorult, ráadásul annak ellenére, hogy jó a kézügyességem, nem tetszik annyira a varrás, hogy ezt tanuljam xy évig, napi szinten.


Egyik barátnőm aki a Budaiba jár, írta, hogy átjöhetnék mert biztos átvennének. És, hogy gyűjtőnek gyűjtő, de mégsem annyira mert legtöbben normálisak és mindenkinek sikerül barátokat szereznie.

Én csak annyit szeretnék, hogy ne teljesen 90%-ban empátia nélküli idióták közé kerüljek akik az empátia szóra azt tippelik, hogy talán valami műtét. Nyugalmat szeretnék végre ahol nem kell félnem, hogy poloskával megkergetnek órán és, hogy nem cikiznek meg csesztetnek folyton.


Ha megéri, apámat, hogy győzzem meg?

Úgy beszéltük meg, hogy ezt kötelezően el kell végeznem, mivel ez már a második iskolám és ne 18 évesen kezdjem a 9.-et.


Harmadik héten át tudnék iratkozni vagy már késő?


16/L



2017. szept. 17. 14:32
 1/2 A kérdező kommentje:

Apám áldását adta a dologra. Pontosabban tele van a töke már belőlem és az iskolaváltásaimmal. Erre csak annyit mondok gondolatban, hogy legyen, engem nem érdekel de nem neki kell idióta pi csákkal összezárva lennie.


Szóval az apám kérdés kiesett. A többire várom a válaszokat.

2017. szept. 17. 16:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi lett végül?

Én most az első iskolámban szenvedek fél éve.

Várom a 'megváltást'.

2017. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!