Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki evet ismetelt egyetemen...

Aki evet ismetelt egyetemen hogyan tette tul magat rajta?

Figyelt kérdés
Kell ismeteljek es azt hittem h tul vagyok rajta de ahelyett csak sirok itthon es nincs erom felkellni,tehetsegtelen baromnak erzem magam...
2017. szept. 21. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mindig arra törekedj, hogy az AKTUÁLIS helyzetedből kihozd a maximumot. Ne gondolkodj azon, mi lett volna ha. Lehet, hogy emiatt csúszol, de fogd fel úgy, hogy nyertél időt, amit másba tudsz fektetni (nyelvtanulás, Erasmus stb). És utólag így el fogod tudni mondani, hogy igen, megbuktam, de volt haszna és nem lesz meg a keresű szájíz.
2017. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyira nem érintett meg. Max vertem a fejem a falba(képletesen persze), hogy hogy lehettem ilyen hülye. Aztán másodjára elsőre sikerült. Meg van egy tárgy( féléves szervetlen-szerves és biokémia), na abból is 2x kell mindegyiket felvennem, hogy sikerüljön(most még a szervesnél tartok egyelőre :D ). Vannak ilyenek. Emiatt kár depinek lenni.
2017. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt, hogy 3 féléves*
2017. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartottam egy nagy tragédiának. Elsőre persze rossz volt, de nem sírtam miatta, tudomásul vettem, hogy ezt elcsesztem, nem tanultam megfelelően a vizsgára és hogy most már úgyse tudok mit kezdeni ezzel. Ősszel megcsináltam a szakmai gyakorlatot és az utolsó szemeszterben csak 2 tárgy volt, szóval volt egy egész évem nyugodtan megcsinálni a szakdogám meg készülni az államvizsgára, plusz a szakmai gyakorlat után maradhattam még fél évet évet a cégnél részmunka időben. Ami kapóra jött, mert másik városba mentem mesterre és így tudtam gyűjteni a kolira is. Nem dúl össze ennyitől a világ, használd ki jól az így keletkezett plusz időt, és akkor legalább valami haszna is van a dolognak.
2017. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huh nagyon szepen koszonom!sokat segitettetel es igazatok van kikell hasznalnom az idot es rajonnom sok mindenre :)
2017. szept. 22. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel :) 1 év az nem is sok, csak annak tűnik. Tényleg nyertél egy évet. Most az hogy 22 vagy 23 évesen kapsz diplomát, nem nagy különbség. Inkább fejleszd magad valamivel vagy dolgozz, de valami rendszert mindenképp találj. Az otthonülésben nem csoda hogy rádtör a sírás.


Ha úgy vesszük, én is csúszok 1 évet. Nem buktam meg, de 2 félév után ott hagytam azt a szakot mert nem szerettem. Az egész dolog elég random volt, a nyáron pótfelvételiztem és felvettek.

Persze, kicsit sz*ar belegondolni, hogy megint gólya vagyok, miközben a másik helyen már jövőre akár végzős is lehettem volna, de ezen kár rágódni.


Sok sikert! :)

2017. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!