Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tarsadalomtudományi szakokon...

Tarsadalomtudományi szakokon diplomások! Ki hol helyezkedett el diploma után? Hol és mit dolgoztok most? Melyik egyetemen, milyen szakot végeztetek? Mester vagy doktori végzettségetek van?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól beszélnek nyelveket akkor gondolom valami SSC-be.
2017. szept. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

ELTE-BTK, még csak nem is társadalomtudományi, hanem egy még "használhatatlanabb" szakpár, tipikusan amiről a "nagyobb krumplival, nagyobb üdítővel" poénú viccek szólnak. PhD-m is van az egyikből.


De mellétoltam egy külkert levelezőn.


Voltam marketing igazgató a médiaiparban. Építettem e-commerce rendszereket mint lead architekt. Jelenleg egy német DAX vállalatban (Németország 30 legfontosabb vállalata) vagyok magas szintű stratéga, kb. 1,5 milliós nettó fizetésért.

2018. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* architect csak néha befigyel a német helyesírás :D
2018. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!