Gimnáziumba van esélyem?

Figyelt kérdés
3,1 es átlaggal van eselyém gimnáziumba? Igazság szerint tavaly nem nagyon érdekelt a tanulás.. Meg is bántam.. De most elég jól alakul minden és 3,1 vagy 3,2 es átlagot össze tudnék hozni bár ha jól tudom gimibe kevés.

2017. szept. 24. 01:34
 1/6 Dr.D válasza:
70%

Szia!Igen van esélyed,és ez az utolsó esélyed,mert meghatározza az életedet a Gimnázium!Nézz ki egy jó Gimnáziumot és iparkodj,hogy jók legyenek a jegyeid! Én 9-dikes vagyok és nem nehéz,mert átismételjük a tavalyit.Képességednek megfelelően válassz Gimnáziumot,de az nem baj,mert ha jól tanulsz a Gimiben,akkor átmehetsz másik Gimnáziumba!Sok sikert a Továbbtanuláshoz!!!


Üdvözlettel: Dr.D

2017. szept. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik gimibe jársz? Esetleg tudsz javasolni ehezz az átlaghoz amit le irtam hasonlo gimiket amiket esetleg megpróbálhatnék?
2017. szept. 24. 01:56
 3/6 Dr.D válasza:
Ahová jelenleg járok az a VIK.Nagyon jó tanárok vannak ott,legalább is engemet lekötött némelyik óra! :)Szerintem próbáld meg a VIK-et,de nem bizos,hogy jó,mert 4-es és 5-ösök járnak oda,de előfordult már,hogy 3-as átlaggal rendelkező embereket is felvettek,de akkor nagyon összegekkel szedned magadat és a lelkiismeretdnek jól kell működnie!Amit ma megtehetsz sose halaszd holnapra!Amúgy szerintem tök Mind1-mert sok olyan van hogy 4-es 5-ös suliban 3-mások vannak!Ez azt jelenti akkor,hogy esélyt adnak! Jó benyomást kell a tanároknak elődrukkolni! Sok sikert barátom! ;)
2017. szept. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dr.D válasza:
*Legalábbis
2017. szept. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dr.D válasza:
40%
*Össze kell szedned magadat
2017. szept. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dr.D válasza:
40%
Igazából fontos a lelkiismeret,hogy tanulásban támogasson és sose halaszd el a tanulást más napra! ;)
2017. szept. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!