EFEB suliról vélemények?

Figyelt kérdés

Október végén induló pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamra szeretnék jelentkezni.


Csak ennél a sulinál találtam arra lehetőséget, hogy kéthetente szombaton van oktatás. Munkahelyem miatt többet sajnos nem tudok vállalni.


Milyen tapasztalatok, vélemények vannak a suliról? Esetleg máshol, ilyen vagy hasonló ütemezéssel tanfolyamot tudnátok ajánlani?


Előre is köszönöm



2017. szept. 26. 14:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Senkinek? Fontos lenne :)
2017. szept. 27. 11:28
 2/3 anonim válasza:

Szia :)

Én most végeztem ott, pont a pénzügyet és teljesen elégedetlen vagyok az oktatással. Semmi esetre se menj oda. Az egész csak lehúzás.

A tanárok nem jók, mintha csak az utcáról szednének össze vissza akárkiket. A tananyag nem ér semmit. Az embereket sem veszik figyelembe, csak a pénzt.

Én direkt hétvégi tanfolyamra jelentkeztem, hogy hét közben tudjak dolgozni, de így is képesek a modulzáró dolgozatokat beszervezni hétköznapra még délelőttre és minden fontosabb dolog előtt amikre nagyon rá kell készülni sosem szólnak időben. Egyszer egy modulzáró vizsga előtt fél órával küldtek egy email, hogy mikor melyik teremnél legyünk. Aztán meg ott van az is, hogy a modulzáróik nevetségesek. Online megírod őket és kicsalhatod az egészet, az írásbelire meg szinte bárkit lefizethetnél hogy játsszon el téged és írja meg helyetted. Így a vége felé szörnyen bánom, hogy pénzt és időt áldoztam erre az egészre. Főleg hogy az ő hibájuk miatt nem engednek most szakmai vizsgát tenni, pedig már befizettem 63 ezret és valószínűleg azt el is buktam a 150 ezerrel együtt amibe ez az egész fájt nekem. És hogy mit kaptam 213 ezerért? Semmit.

Szóval nagyon nem ajánlom az Efebet. :(

2017. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a kommentedet.


Nos igen, sajnos nem jókat olvasok róla, és valószínűleg visszavonom a jelentkezésem, mert a munkahelyemen belül tanulmányi szerződést kötök, ami nem játék, ha nem sikerül.


Még egyszer köszönöm.

Dóri

2017. okt. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!