Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már most nem tetszik a...

Ha már most nem tetszik a választott iskolám, szerintetek 2 hónap múlva jobban fog tetszeni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha egy 4 éves gimi, szakközép akkor lehet, én az egész 9.-es évemet utáltam, de utána imádtam a többi 3 évet, de ez csak az osztálytársaim miatt volt, jópáran elmentek:)

Ha érettségi utáni képzés és a szakma nem tetszik akkor szopóka.

2017. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ miért nem tetszik. Közösség, tanárok, túl sok tanulni való?

Az se mindegy milyen iskoláról van szó.

Leírom az én esetemet:

Most keztem az egyetemet mérnök informatika szakon. Tudtam, hogy nehéz lesz... De napról napra jobban utálom xd kicsit túl nehéz. Vagyis most még nem, de ahogy vége a szorgalmi időszaknak, ajjaj... Az lesz ám igazi szopór roller.

2017. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
d*
2017. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Építészetet választottam már, mióta gimibe jártam, tudtam mérnok leszek. Hát sikerult ugy pofán vágnia életem elso pofonjának full 5s bizvel, egy full szubjektiv tantargyból húztak meg....na innettol utáltam, de azért sem adtam fel, de tobbi mindig jo jegy volt. Minden egyes félévben ott szikozodtam,hogy miért választottam ezt a sulit, mert nagyon nehéz.Csak rosst érzés volt az a bukás. Szóval most meg msct is elvégeztem és iszonyat jo kimondani,hogy szerekezettervezo mérnok vagyok meg mellékesen lakberendezo végzettséget is szereztem (meg Férjemmel is megismerkedtem egyetemen akitol már 2gyerek van)tehát fel a fejjel....:D
2017. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Változó

Én az első szakmàm szerettem a màsodikat nem annyira , de túl éltem

Karosszéria lakatos , autófényező a szakmàm , utànna 2 éves nem nappali tagozatos érettségire készülés , most keztem a helyi egyetemen a Gépjàrmű mérnkökit

Ahogy irtàk feljebb is most a szorgalmi időszak laza , de utànna szivàs lesz , igaz most is amikor reggel 9-kor van egy előadàs amire be kell mennem aztàn meg 11-től délutàn 2-3 ig vannak még előadàsok stb... azaz a szorgalmi időszak utàn lesz àm szívàs .

Gimi lazàbb joval . Igaz nekem annyi a bajom , hogy sok idő ez

Első szakma 3 év aztàn 2 év màsodik szakma és 2 év érettségi , most meg az egyetem/főiskola

2017. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!