Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NYME-FMK-faipari mérnökök!...

NYME-FMK-faipari mérnökök! Csak nekem nem tetszik hogy a levelezős oktatás minden hónap első hetében, heti 5 napon át folyik? Melyik munkahely az, amelyik ezt megengedi? Nyílván azért mentem levelezőre, mert nem tudok munkanapokon ottlenni.

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért akad pár hely, ahol így van ez sajnos. Ez azoknak megy el többnyire, akiket kényszerből küldtek tanulni, nálunk sok ilyen van. Vagy megszerzi a diplomát, vagy mehet isten hírével. Mivel nekik értékes munkaerőnek számítanak ezek az emberek, támogatják benne, de hát elég kellemetlen amúgy igen. Más munkahelynél ez nehéz igen.

Én is vizsgáztam már úgy levelezősökkel, hogy írásbeli vizsgára úgy jöhettek el, hogy fizetés nélküli szabit kellett kivenniük, avagy kemény 2 órára engedte el a főnök, stb. Nehéz ügy ez sajnos.

2012. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez lenne a másoddiplomám...de így erősen el kell gondolkodnom hogy egyáltalán beiratkozzak-e. Komolyan, mit mondok a munkahelyemen? "Bocsi, jövőhéten nem elszek, tudod iskolába megyek..." Ha egy félévben 3 konz. hét van az akkor barátok között is 11 nap egy félévben.Egy évben 30. Nekem meg 21 napom van zusammen...Ja, és még nem vizsgáztam. Nevetséges. Azért köszönöm, hogy írtál.
2012. aug. 9. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!