Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak a nekem megfelelő,...

Melyik szak a nekem megfelelő, ha az alábbiak érdekelnek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Az alábbi dolgok érdekelnek: szállítmányozás, logisztika, utazás, közlekedés, kereskedelem, diplomácia, országok kapcsolataik, országok helyzeteik, kultúrák és nyelvek, pszichológia (kriminológia), földrajz

Szeretem csinálni: előadásokat, beszédeket tartani, szervezni (rendezvény, utazás...), ....(a többi csak hobby)

Nem szeretem a történelmet (csak a háborús részt, katasztrófás részt és a művészetit), a biológiát semm annyira.

Ami nem lennék sosem: orvos, tanár, művész (a művészet szerintem csak hobby), nyelvész

Köszi az értelmes válaszokat, remélem ezek alapján kapok véleményeket..bár még van idő eldönteni de nem nagyon igazodok ki a szakok között hogy melyik lenne a legmegfelelőbb számomra.



2017. okt. 2. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kereskedelem és marketing neked való lehet, nézd meg milyen és hogy milyen tárgyaik vannak.
2017. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

hát jó első, de gondolom a kérdező olyat akar amivel el is lehet helyezkedni.


közlekedésmérnök esetleg?

2017. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemzetközi gazdálkodás jutott eszembe.Vagy esetleg még közigazgatás-szervező, nemzetközi közigazgatás.
2017. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igen olyat szeretnék amivel el lehet helyezkedni, főleg európai és nemzetközi szinten is.

2017. okt. 2. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
kereskedelem és marketing, nemzetközi gazdálkodás, gazdálkodás és menedzsment alapszakok, mesterképzésnek pedig ellátásilánc-menedzsment mesterszak, nemzetközi tanulmányok MA
2017. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Erő-szak
2017. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
humor herold
2017. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!