Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan döntik el az emberek...

Hogyan döntik el az emberek mivel akarnak foglalkozni, milyen képzésre menjenek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, négy emelttel bárhova felvennének, semmi nem vonz mélyebben, pedig anyámék nagyon mondják, hogy főiskolát azt bizony végezni kell, másról nem is beszélnek. (Nem otthon élek, rám nem költenek)
2017. okt. 3. 17:12
 1/2 Roflkopter ***** válasza:
én megnéztem melyek a legjobban kereső szakmák, aztán azok közül kiválasztottam azt amelyik a legjobban érdekel.
2017. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is néztem, nem vagyok műszaki beállítottságú sajnos, a most népszerű programozótanfolyamokra pedig a szociális készségeim hiányában nem vettek fel.(ez is milyen, matekból, angolból kiváló vagyok, de nem tudok small talkingolni, szóval nem vagyok elég jó)
2017. okt. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!