Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bejutni ezekbe a...

Van esélyem bejutni ezekbe a debreceni gimikbe vagy menjen közmunkásnak?

Figyelt kérdés

A legeslegelső célom az Ady dráma, aztán a nyelves, illetve humán szakok : Ady, Fazekas, Csokonai


Szerintem a szóbelin nem lesz gond, hogyha angolul kell beszélni vagy ha beszélni kell. Nem akarok egoistának tűnni (dehogyis nem :'D), de hogyha beszélni kell akkor nincsen baj.

A központitól viszont félek. Egyenlőre csak gyakorolgatok, így annyit mondok, hogy 60 pontot tuti össze tudok kaparni, a magyar jobban megy.

A jegyeim 7. fél év:

irodalom/nyelvtan: 5

matek: 4

fizika : 4

biosz : 5*

kémia : 5

földrajz: 5

angol: 5

töri: 5


Hát, hogy most milyen lesz az kérdéses, de szerintem ugyan ez marad.


Mivel drámára szándékozom menni, ezért itt vannak az ezzel kapcsolatos infók:


Nem tudok énekelni. De úgy egyáltalán nem. ( 7. év végen sajna 4-es lettem énekből, úgy, hogy a tanárunk csak kottáztat velünk, de még ahhoz is hülye vagyok :/ )


Folyamatosan járok vers/mese mondókra (eredményesen).


5 évig jártam hivatalosan drámára (művészeti ágként). Sajnos mikor 7.-es lettem ez a lehetőség megszűnt, úgyhogy csak szakkör keretében működött tovább a dolog. Mostanra viszont egy anno Adyban tanult színész a tanárunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ezt még nem hevertem ki...


Lenne esélyem?


A szóbelin az Ady-ba mennyire tűrik el a magamfajta csupán egészségesen egoista, felvágott nyelvű egyéneket? Attól félek, hogy túlzásba esem és elrontom...


2017. okt. 4. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy 4-5-ös tanulónak hogy lehet ilyen tyúkesze? Remélem, a szarkazmusomból levetted a választ...
2017. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan túljelentkezés van hogy az Adyba nem jutsz be de minden függ hogy sikerül a felvételi...

Fazekas húzós de meglehet csokonai sima ügy nem lesz gond ha irsz egy 70-80pontosat.

Az arcodbol megmajd viszábbfaragnak 1.be ;)

2017. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen, az arcomból faragjanak csak, ráfér. Bár nem tudom, kisvárosi vagyok, úgyhogy attól félek a sok debreceni sznob (tisztelet a kivételnek) elront (vagy én őket ;) )

Nos a 70-80 pontos felvételi miatt aggódom, nem kicsit.

2017. okt. 4. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!