Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek továbbtanulni? 2...

Hova menjek továbbtanulni? 2 dolog érdekel: a közgazdaság és a pszichológia. Melyikkel megyek többre, melyiknél nagyobb az elhelyezkedési arány, és melyiket fizeik meg jobban?

Figyelt kérdés
Melyiket javasolnátok? Segítsetek, köszi:)
2010. máj. 28. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

én GTK-s másodéves hallgató vagyok, nagyon nehéz, matekot kenni vágni kell, közgazdászként akkor tudsz JÓL ,JÓ HELYEN, JÓ pénzért a későbbiekben elhelyezkedni hogyha kiemelkedően jól teljesítesz a suliba, nagyon sok van belőlünk, és inkább a "tehetségeket" keresik .. legalábbis itt a miskolci egyetemen... pszichológiáról nem tudok állást foglalni, viszont ha azis érdekel, akkor közgazdász szakon, fogsz tanulni pszichológiát is, illetve azzal kapcsolatos tárgyakat ... pl gazdaságpszichológia, üzleti kommunikáció, személyiségfejlesztés, etika, és hasonlók


egy II.os gazd. menedzsmentes hallgató

2010. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) Úgy vagyok vele, hogy ez a 2 dolog elég távol áll egymástól, mit tegyek, ez van:D Talán egy leheletnyivel jobb esélyeket lárok a közgázra a munkaerőpiacon, bár mondom, nem vagyok otthon a témában. A matek megy, matek faktos vagyok, úgyhogy remélem ezzel nem lesz gond:)
2010. máj. 31. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a pszichológia több lehetőséget rejt magában mind elhelyezkedés, mind fizetés szempontjából.
2010. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha a matek megy, akk inkább közgáz, úgylátom reálos vagy ... de neked kell igazából tudni :) engemis sok minden érdekel: pl kommunikáció és médiatudomány, az orvoslás, mentőtiszti, és üzleti ... most közgazdaságtant tanulok de jövőre felvételizni akarok a mentőtisztire :) szval a dolgok nem zárják ki egymást :D

javaslom olvass utána a dolgoknak nézz utána mien tárgyak vannak a 2 szakon, és majd döntesz a neked szimpibb alapján

2010. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!