Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 9. évfolyam félévétől magántan...

9. évfolyam félévétől magántanuló lehetek?

Figyelt kérdés

Anyám és az élettársa kaptak egy jó, ausztriai állásajánlatot, én pedig segíteni szeretnék nekik, hogy ez megvalósuljon, ugyanis a jövőnkre nézve biztosabb megélhetést jelentene. A baj nem is ezzel van, hanem azzal, hogy akkor mi lenne velem. Kollégista egy hónapot voltam, mert pánikbeteg létemre egyszerűen nem az én világom volt, de ennek ellenére minden baj nélkül megbeszéltük. Anya most viszont kissé kétségbe van esve, hogy akkor hogy tudnak kimenni, mert én ugye bejárós csak otthonról tudok lenni/maradni. Rokonok távol élnek, apámmal jóban vagyunk ugyan, de még ő is túl messze lakik a sulihoz.

Utánaolvastam a neten a magántanulóságnak, és valahogy megtetszett. Jó képességű vagyok tanulásilag, meg úgy egyébként is szeretek önállósodni. Ha nem kéne bejárnom a suliba, anyáék kimehetnének, én meg addig ellenék valahol. Megoldható?



2017. okt. 7. 10:05
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az igazgatóval tudod megbeszélni azt hogy lehetsz e magántanuló de én azt is eltudnám képzelni hogy Kinnt jársz suliba csak az meg ugye nyelv...
2017. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megoldhato,de keszulj fel ra,hogy nagyon kemeny lesz.

Semmikepp nem szeretnel veluk menni?

2017. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a helyzet hogy szálláson lesznek, így nem tudnának vinni...de hamarosan beszélünk az igazgatóval ez ügyben,remélem sikerül dűlőre jutni. :)

2017. okt. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!