Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen fajta középiskolába...

Milyen fajta középiskolába vagy gimnáziumoba érdemes jelentkezni a tulajdonságaim alapján?

Figyelt kérdés

Sokat tanulok, de nagyon nehezen. Figyelemzavarom és diszkalkúliám van.(matekból fel vagyok mentve ami sokmindenben korlátoz) Az angol nyelv elég jól megy és szeretem is.A kézügyességem jobb mint az átlag, szeretek rajzolni, alkotni.Egy mélyérzésű gyerek vagyok, imádom a zenét, és ha tudok, szeretek segíteni az emberek(barátaim) problémáin.A jövőben író, pszichológus szeretnék lenni vagy kézműves dolgokkal foglalkozó munkát szeretnék végezni.

Semmi ötletem sincs, hogy melyik, milyen suli lenne jó számomra. Anyukám turisztikai szakközépiskolába szeretne íratni.Ha tudsz ilyen fajta sulikat kérlek írj. Köszönöm!

14/L



2017. okt. 8. 13:51
 1/3 A kérdező kommentje:
*gimnáziumba
2017. okt. 8. 13:55
 2/3 anonim válasza:

Én akkor azt tudom ajánlani hogy ne menj real tantárgyaikat foglalkozó szakra...

Inkább menj rajzal vagy kézműves gimibe ...

Google a beírod és kidob egy rakat sulit!!!

Sok sikert!

2017. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is meg kell nézni melyik iskola fogad sni-s tanulót és melyik nem. Ezt mindig leírják a szakok meghírdetésekor.
2017. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!