Mennyi zenei tudás kell ahhoz, hogy felvegyenek egy konziba?

Figyelt kérdés
Konzisok! hány éve jártatok zenére, mielőtt felvettek titeket a konziba? Egyáltalán hogy néz ki egy felvételi zongora, ének szakra?

2017. okt. 8. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
konzi , te jó isten , te inkább hagyd.
2017. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értekel első. Még a konzervatórium is konzinak hívja magát a honlapján, meg mindenki úgy hívja, aki odajár. Ez olyan, mint a történelem=töri, mindenki által használt rövidítés.
2018. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán kicsit későn írok, de lassan semmi tudás nem kell egy vidéki konziba! :D Tényleg, nekünk olyan osztálytársaink voltak, akik akkor kezdték el a hangszert, vagy sose tanultak szolfézst.
2018. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enek szakra minimum az kell,hogy legyen hangod, jo ritmuserzeked. En kb 10 eve kepzem a hangom enektanarnal es a technika rengeteget szamit. Nem eleg az alap tehetseg. 4 evig citeraztam es tanultam gitarozni valamint zongorazni,de ezeket autodidakta modon,de ehhez is erzek kell. Anyukam hiaba tanult pl evekig zongorazni, mikor megkaptam a zongoramat mar hallas utan jobban eljatszottam a darabot mint O. Mondjuk sajnos nekem a szolfezs sosem volt erossegem mert a tul jo hallasom miatt feleslegesnek tartottam tanulni,persze tudok kottat olvasni,de inkabb a fulemre hallgatok mint hogy kottat nezzek. Volt olyan osztalytarsam aki kb 6 eve hegedult,de meg mindig annyira borzaszto volt,bar szerinte nagyon jo volt,mindenki mas szerint szornyu. Szoval ha valakinek annyira nincs ehhez erzeke akkor van hogy teljesen felesleges az egesz es a normalis zeneiskolaba fel se kene venni az olyat,de sokan szeditik a szuloket a penz miatt. Viszont a hangkepzes az tenyleg olyan,hogy minel elobb elkeuded annal tobbet fejlodsz. Van egy tanitvanya az enektanaromnak, most 8 eves es mar a masodik eve tanul es mar most latszik,hogy sokra fogja vinni.
2018. máj. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!