Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben a gyógypedagógiai...

Debrecenben a gyógypedagógiai szakról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Végzős gimis osztályba járok jelenleg, és a gyógypedagógia érdekel. Szeretek az embereken segíteni, támogatni stb. Érdekelne, hogy a gyógypedagógia milyen tantárgyakkal jár?Esetleg saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi, azoktól akik a Debreceni Egyetemen tanulnak/tanultak.

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. okt. 9. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel ez a szak itt Debrecenben(Hajdúböszörményben) még csak idén indult be nem sok mindent tudok róla mondani.. Ha tényleg ezt szeretnéd csinálni akkor ez egy jó választás lehet!! Egyrészt mivel egy nagyon szép hivatás, másrészt mert hiányszakma.

Sok érdekes tantárgyunk van (bár inkább még csak alapozó tárgyak egyelőre:anatómia, pszichológia, fejlődéstan, nyelvtudományi ismeretek, filozófia, neveléselmélet, művészeti terápiás alapismeretek).Ez alatt az egy hónap alatt még annyira nem sok tapasztalatot gyűjtöttem, de eddig nagyon tetszik itt!😃

Remélem segítettem valamit😄 de ha bármire kíváncsi vagy még kérdezz bátran!

Gyere el nyíltnapra!!

2017. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!