Minek tanuljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most lettem nyolcadikos,és ugye ilyenkor tudni illik mi akarsz lenni.

Hát nálam még sajnos sötétség van 😐

Szóval:

Szeretek nyelvet tanulni,angolból nagyon jó vagyok.Szeretek utazni,szeretem a művészetet,tudok is rajzolni festeni,néha gépen is rajzolok digitálisan.Érdeklődöm a sminkelés/szépségápolás/divat után is (ilyen korban tök normális ugye).Erős 4-es vagyok,próbálok az ötösre gyúrni 😊 Tanáraim szerint nem vagyok hülye,van eszem csak néha lusta vagyok használni 😅 Majd szeretnék külföldre menni dolgozni,itt nem nagyon akarok.

Ha valamit kihagytam,kérdezzetek.

Köszi a segítséget 😊

14/L



2017. okt. 14. 14:22
 1/3 mi a fene ***** válasza:
53%
Előbb érettségizz le, és tanulj nyelveket, és figyelj !
2017. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Menj külföldre már most.
2017. okt. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én a helyedben a egy turisztikai szakközépiskolába mennék. Ott kapsz érettségit, és szakmát is. És utána ha akarsz tudsz tovább tanulni egyetemen vagy akár tanfolyamra is mehetsz. Meg jó ha van idegen nyelvből felsőfokú nyelvvizsgád. :) És akkor eltudsz menni akár idegenvezetőnek országokat járva, vagy akár turisztikai szervezőnek esetleg utazásügyintéző. :D De ezt neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél tanulni. :) Bár amikor én álltam pályaválasztás előtt én sem tudtam, hogy mi szeretnék lenni. :) ÉS ezzel szerintem nagyon sokan vannak így. :) Remélem sikerült jó tippet adni. Bár ha szeretsz utazni és jó az angolod akkor érdemes olyan területekben gondolkodni amihez mind a kettő passzol. De ez csak egy tipp. :)
2017. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!